Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

OGÓLNE

 1. Natural Art Deco prowadzi sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej www.lidecor.pl, portali aukcyjnych oraz indywidualnych zamówień Klientów.
 2. Wszystkie zdjęcia produktów oraz ich opisy są własnością Natural Art Deco, wykorzystywanie ich bez pisemnej zgody jest niezgodne z prawem.
 3. Ceny podane na stronie zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia.
 4. Potwierdzeniem sprzedaży produktu jest zapłata lub faktura VAT.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 1. Klient może dokonywać zmian w złożonym zamówieniu poprzez kontakt z Obsługą Klienta do momentu przygotowania towaru do wysyłki w przypadku gotowych produktów lub do momentu rozpoczęcia produkcji w przypadku produktów na zamówienie.
 2. W przypadku braku na stanie któregoś z zamówionych produktów, Klient jest niezwłocznie informowany o tym fakcie i podejmuje decyzję odnośnie dalszej realizacji lub anulowaniu zamówienia. Ewentualna kwota wpłacona wcześniej przez Klienta zostanie niezwłocznie zwrócona na jego konto bankowe.
 3. Wysyłka zamówień odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt przesyłki jest doliczony do ceny produktu i pokrywa go Kupujący – nie dotyczy to kratek ogrodzeniowych i płotów, gdzie koszt wysyłki zależy od ilości zamówionych sztuk wyrobu. Koszt transportu uzależniony jest od wartości zamówionych produktów i naliczany wg indywidualnych ustaleń ze Sprzedającym, ponieważ czasem przy zamówieniu więcej niż jednego produktu możliwe jest wysłanie zamówionych wyrobów jedną paczką. Natural Art Deco nie ponosi odpowiedzialności za czas dostawy towaru przez Pocztę Polską.
 4. Zamówienia wysyłane są w ciągu 2-5 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym – dotyczy produktów gotowych, produkty wykonywane na zamówienie wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych od momentu wykonania (maksymalny czas realizacji podany jest w opisie).

PŁATNOŚCI

Natural Art Deco akceptuje następujące formy płatności:

 • Przelew bankowy na konto mBank

PLN:  PL43 1140 2004 0000 3802 7419 1716

EURO: PL15 1140 2004 0000 3412 0194 9692

nr BIC: BREXPLPWMBK

 

 • Odbiór osobisty (z uwagi na kilka lokalizacji magazynów, proszę o kontakt)

Przyjęcie do realizacji zamówienia na wykonanie produktów HandMade wiąże się z wpłatą 50% zaliczki

ZWROTY I REKLAMACJE

 1. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Klient zobowiązany jest do odesłania produktu odpowiednio zabezpieczonego, tak, by przesyłka nie uległa zniszczeniu w transporcie. Warunkiem akceptacji zwrotu towaru jest jego niezmieniony stan. Zwrot należności za zwrócone towary (po odliczeniu kosztów przesyłki) nastąpi w terminie 3 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu. Klient zobowiązany jest do odesłania produktu na własny koszt, jeśli zwrot następuje z winy Klienta.
 2. Zwroty produktów wykonywanych na zamówienie klienta ustalane są indywidualnie przed zakupem, z uwagi na wykorzystanie drogich materiałów nie każdy produkt podlegać może zwrotowi. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów - produkty na zamówienie wykonywane są ręcznie i są niepowtarzalne, mają swoje indywidualne cechy i mogą różnić się od wzorów. Dokładamy starań by różnice były jak najmniejsze lecz należy brać pod uwagę specyficzną unikatowość używanych materiałów.
 3. W przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze niezgodności produktu ze złożonym zamówieniem, wad  lub uszkodzeń powstałych w trakcie transportu, Klient składa reklamację. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są indywidualnie. WAŻNE: w przypadku stwierdzenia uszkodzenia w transporcie, proszę o niezwłoczny kontakt telefoniczny (+48 660 454 279), PROSZĘ NIE WYRZUCAĆ OPAKOWANIA – jest to warunek złożenia reklamacji.
 4. Dane osobowe podane przez Klienta wykorzystywane są wyłącznie do celów realizacji zamówienia
 5. Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu.

 

OPIS ZWROTÓW i PROCEDURY REKLAMACYJNEJ:

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@lidecor.pl Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,

datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,

wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej

2. W przypadku uszkodzenia produktu w transporcie podstawą reklamacji jest protokół szkody spisany z kurierem niezwłocznie po ujawnieniu szkody (dlatego zalecamy rozpakowanie produktów przy kurierze).

3. Zwroty produktów wykonywanych na zamówienie klienta ustalane są indywidualnie przed zakupem, z uwagi na wykorzystanie drogich materiałów nie każdy produkt podlegać może zwrotowi. Prosimy o rozważne dokonywanie zakupów - produkty na zamówienie wykonywane są ręcznie i są niepowtarzalne, mają swoje indywidualne cechy i mogą różnić się od wzorów. Dokładamy starań by różnice były jak najmniejsze lecz należy brać pod uwagę specyficzną unikatowość używanych materiałów.

4. Dane osobowe podane przez Klienta wykorzystywane są wyłącznie do celów realizacji zamówienia

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Wyjątkiem jest punkt 3 procedury zwrotów.

Aby odstąpić od zawartej  umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@lidecor.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Pismo należy zeskanować i wysłać na wskazany wyżej adres e-mail.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać drogą mailową tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] .

Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Login Allegro: [login kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [podpis kupującego]

 

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

WSPÓŁPRACA

 1. Zapoznanie się Artysty z Regulaminem oznacza akceptację warunków współpracy.
 2. Współpraca zostaje nawiązana w momencie aktywacji przez Artystę konta użytkownika dla Artystów, co następuje po pozytywnym rozpatrzeniu przez Natural Art Deco zgłoszenia Artysty.
 3. Artysta wystawia prace w kolekcji składającej się z minimum 5 prac. Wystawiane przez Artystę prace są przez niego wytworzone i dysponuje on pełnią praw autorskich do tych prac oraz ich zdjęć. Artysta wystawia swoje prace na okres minimum 2 tygodni.
 4. Artysta wystawiając przedmiot wybiera opcję rodzaju wysyłki (przesyłka listowa polecona, paczka pocztowa, kurierska) oraz szacowany koszt tejże wysyłki zgodny z cennikiem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Artysta zobowiązany jest wybrać taką formę wysyłki zamówionego produktu do Kupującego, która jest zgodna z jego gabarytami i wagą. Tym samym Artysta nie może celowo zawyżać kosztów przesyłki.
 5. Wizytówka Artysty nie może zawierać treści sprzecznych z interesem strony Natural Art Deco: danych adresowych Artysty i adresów internetowych. Zdjęcie w wizytówce powinno mieć proporcje 3:4 (np. 600x800 pikseli).
 6. Zdjęcia przedmiotów powinny być wielkości do 100kb. Opis powinien zawierać najważniejsze informacje o kolorze, wymiarach, technice wykonania. Artysta zobowiązany jest prezentować zdjęcia wysokiej jakości technicznej oraz artystycznej w proporcji 1:1 w sposób estetyczny ukazujący produkt w całości i w szczegółach.
 7. Natural Art Deco zastrzega sobie prawo do wycofywania prac, które nie spełniają oczekiwań lub prezentują niski poziom artystyczny.
 8. Do swojego wynagrodzenia za sprzedaż produktu Artysta dolicza 30 % prowizji należnej Natural Art Deco tytułem wynagrodzenia za wystawienie i współrealizację sprzedaży produktu. Natural Art Deco rozliczając się z Artystą oblicza swoją prowizję dzieląc kwotę końcową przez 1,3.
 9. Jeśli produkt zostanie zakupiony, a zapłata za niego zostanie zaksięgowana na koncie Natural Art Deco, Artysta zostanie o tym poinformowany. Wówczas zobowiązany jest wysłać swój produkt schludnie i bezpiecznie zapakowany na adres Kupującego w ciągu 3 dni roboczych. Artysta nie może w przesyłce do Kupującego umieszczać żadnych treści reklamowych, godzących w dobre imię Natural Art Deco oraz takich, które byłyby próbą nawiązania bezpośredniego kontaktu Artysty z Kupującym.
 10. Natural Art Deco zobowiązuje się do dokonania przelewu z ceną produktu, pomniejszoną o prowizję, o której mowa w ustępie 6, na konto Artysty w ciągu 7 dni od dnia wpłaty od Kupującego. Cena wysyłki produktu nie jest doliczana do podstawy kwoty, od której obliczana jest prowizja. Natural Art Deco wystawia Artyście fakturę na swoją prowizję.
 11. Artysta każdorazowo informuje Natural Art Deco o planowanej nieobecności dłuższej niż 3 dni kalendarzowe.
 12. Artysta może umieszczać swoje prace w dziale PROMOCJE wysyłając na adres Natural Art Deco linki do prac, które chciałby do niego wstawić. Administartor umieści prace w zakładce PROMOCJE.
 13. Artysta ponosi odpowiedzialność prawną za prowadzoną przez siebie działalność.
 14. Natural Art Deco zastrzega sobie prawo do usunięcia kont osób, które od chwili przyjęcia zgłoszenia przez kolejne 3 miesiące nie wystawią prac lub złamią Regulamin współpracy.

 

INNE

 

 1. Natural Art Deco zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu.
 2. Zmiana regulaminu wchodzi w życie z chwilą opublikowania nowej wersji regulaminu na stronie http://www.lidecor.pl

Dane do przelewu

mBank

43 1140 2004 0000 3802 7419 1716

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:7bd9f7f611175c2f7a057de0ac5d6709#0}
Click Shop | Hosting home.pl